КП "Благо" продовжує роботи з благоустрою населених пунктів громади

Дата: 29.09.2021 14:16

Цього тижня працівники  КП «Благо» продовжують виконувати роботи з благоустрою населених пунктів громади. Зокрема відремонтували аварійну огорожу та займаються знищенням порослі акацій на кладовищі в Копилах. Полагодили огорожу й біля сільської ради. А у приміщенні Микільського старостату працівники КП «Благо» провели пробний пуск твердопаливного котла, який нещодавно переобладнали з газового. Голова нашої громади Віталій Турпітько переконаний, що в усіх закладах громади слід поступово зменшувати споживання газу та переходити на альтернативні види палива, адже ціни, за якими сьогодні пропонують закупляти газ, непідйомні для громад.