КП "Благо" наводить лад на кладовищах громади

Дата: 22.09.2021 11:07

Працівники КП «Благо» навели лад на кладовищі в Писарівці. Прибрали величезні смітники, які люди роками влаштували й по межі кладовища, і прямо посеред нього, повикошували зарості – довелося добре потрудитися. Різниця між тим, як виглядало кладовище до прибирання і зараз, досить разюча. На жаль, місцеві не виявили бажання долучитися до прибирання. Єдиний, хто прийшов і допомагав від початку й до кінця, - Володимир Глушаченко , працівник місцевого закладу культури. Велика вдячність йому за небайдужість та допомогу.

Працівниками КП «Благо» уже виконані роботи з прибирання кладовищ у Микільському, Копилах, Зінцях. На черзі – наведення ладу на цвинтарях у Головачі, Кашубівці, Безручках,  Минівці, Ватажковому, Заворскло. Здійснивши планове прибирання усіх кладовищ громади, «Благо» надалі буде тримати під контролем на підтримувати там порядок.

Кладовище –святе місце, там спочивають ті, хто відійшов у Вічність.  І дуже важливо, щоб самі мешканці, відвідуючи місця спочинку своїх рідних, дбали про чистоту та порядок. Тут слід сказати й про шкоду штучних квітів, яким не місце на кладовищі, адже вони не мають нічого спільного з виявом пошани, але несуть загрозу здоров’ю живих, завдають шкоди довкіллю. Краще віддати перевагу живим квітам.

Давайте разом дбати про чистоту навколо себе, а не будемо сторонніми спостерігачами, тоді й результат не забариться!