ЗДО "Ялинка" отримав подарунки за перемогу в конкурсі "Дерево добра"

Дата: 07.09.2021 11:57

Сьогодні Копилівський  ЗДО «Ялинка» отримав подарунки за перемогу в конкурсі на вирощування саджанців павловнії «Дерево добра», який відбувся у нашій громаді навесні. Ініціатором цього цікавого конкурсу виступив голова нашої громади Віталій Турпітько.

За І місце в конкурсі ЗДО «Ялинка» отримав 50 тисяч гривень, які вирішили витратити на придбання smart телевiзора Кристал UHD, професiйного ламiнатора, ноутбука  Lenovo,  кущорiза  ”Зелений свiт» та пароочисника «Karcher».  Подарунки закладу-переможцю вручили голова громади Віталій Турпітько та начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради Ігор Погорілий, які щиро привітали дітей та працівників закладу. А маленькі вихованці закладу порадували гостей своїми виступами.