Триває процес розробки Стратегії розвитку освіти Терешківської територіальної громади

Дата: 05.08.2021 15:09

Робоча група, до якої долучилися керівники навчальних закладів громади, представники батьківського та учнівського самоврядування, активна громадськість – усі, хто виявив бажання розвивати освіту в нашій громаді, покращувати її якість, досягати необхідних для громади цілей з використанням її реальних ресурсів та викликів, включилася в роботу.

На першому засіданні учасники робочої групи ознайомилися з особливостями розробки документу та визначилися з планом дій на найближчий час. На сьогодні  узагальнюється інформація про навчальні заклади громади, їхнє матеріально-технічне забезпечення, стан будівель, в яких вони розміщуються,  кадровий потенціал шкіл та дошкільних закладів, кількість учнів в розрізах категорій та ін. Друге засідання робочої групи заплановане на вересень – жовтень 2021 року.