Голова громади Віталій Турпітько вручив шкільний автобус Головачанському навчальному закладу

Дата: 01.09.2021 16:30

Сьогодні навчальні заклади нашої громади гостинно зустрічали своїх вихованців. День знань – свято приємних зустрічей, щирих привітань та щасливих усмішок.

Урочистості з нагоди початку нового навчального року відбулися сьогодні в Головачанському комунальному закладі загальної середньої освіти Терешківської сільської ради. Привітати учнів закладу, вчителів, батьків завітали на захід голова Терешківської громади Віталій Турпітько, секретар Терешківської сільської ради Роман Кожем’як, начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради Ігор Погорілий.

Приємним сюрпризом для всіх присутніх стало вручення головою громади новенького шкільного автобуса Головачанському навчальному закладу. Тепер учні школи та вихованці ДНЗ «Волошка» зможуть в комфортних умовах діставатися до своїх навчальних закладів.