Рішення 7 сесії 8 скликання про створення Відділу освіти Терешківської сільської ради

Дата: 10.08.2021 17:43

Терешківська сільська рада

Полтавського району Полтавської області

сьома сесія восьмого скликання

від 28 травня 2021 року

Про створення Відділу освіти

Терешківської сільської ради

Полтавського району Полтавської

області та затвердження Положення

про Відділ освіти Терешківської

сільської ради Полтавського району

Полтавської області

Відповідно до частини 1 статті 11, пункту 6 частини 1 статті 26, частини 4 статті 54, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 59 від 26.01.2011,
з метою організації та забезпечення здійснення повноважень у сфері управління освітою в громаді, керуючись частиною 1 статті 87 Цивільного кодексу України, частиною 2 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Створити Відділ освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області зі статусом юридичної особи.

2.  Затвердити Положення про Відділ освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області (додається).

3. Уповноважити сільського голови Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області Турпітька Віталія Петровича здійснити заходи щодо державної реєстрації юридичної особи – Відділу освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

4. Покласти тимчасово, на період визначення переможця конкурсного відбору на заняття посади начальника Відділу освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області, на Марчук Наталію Вікторівну (реєстраційний номер облікової картки платника податків 2650905006) за її згоди, виконання обов’язків начальника Відділу освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області з 01 червня 2021 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури і спорту, материнства, дитинства, ветеранів та людей похилого віку та соціального захисту населення.

Сільський голова                                                       В.П.Турпітько