Святкування Івана Купала у Зінцях

Дата: 07.07.2021 14:44

Весело та  яскраво святкували у Зінцях учора Івана Купала. Розпочалося свято із привітань присутніх керівництвом громади. Чудовий концерт приготували для гостей свята учасники художньої самодіяльності з різних куточків нашої громади; для любителів селфі та фото на згадку організатори –комунальний заклад "Центр розвитку культури, дозвілля, туризму, спорту та молодіжної політики"Терешківської сільської ради – створили тематичні фотозони. Дружно обрали присутні переможницю конкурсу на найкращий купальський вінок. Для любителів поласувати чимось смачненьким, працювали торгові точки з наїдками та напоями. Кульмінацією свята стало феєричне шоу від театру вогню «Фенікс». Ну і звичайно ж – запальна купальська дискотека, яка тривала  до пізнього вечора.

А вже сьогодні естафету святкування переймає Головач. У програмі заходу – святковий концерт, цікаві майстер-класи, запальна дискотека, безпрограшна лотерея та багато іншого. Завітайте!Не пошкодуєте!

Фото без описуФото без опису