З Днем фермера!

Дата: 18.06.2021 15:53

19 червня, уже вдруге, в Україні на державному рівні відзначатиметься День фермера. З давніх-давен праця на землі була визначальною складовою розвитку нашої держави та запорукою добробуту українців. У фермерстві втілилися найкращі якості господарювання – працьовитість, завзятість, соціальна відповідальність, патріотизм. Своєю працею фермери розвивають економіку громад, створюють нові робочі місця, підтримують традиції свого краю.

У Терешківській громаді успішно  працює   ряд  фермерських господарств: «Людмила» (Юрій Сиволап), «Галина» (Володимир Луговий), «Ваці» (Євгеній Мартиненко), «Карін» (Андрій Карандін), «Відродження» (Віталій Сиволап), «Скарб» (Олександр Луговий), «Антана» (Сергій Таран), «Флагман-7» (Олександр Калівошко), «Тренд» (Олег Пунтус), «Зелені простори» (Володимир Троцько), «Агро-Приходько» (Євген Приходько), «Надія» (Микола Голяка), «Супрунівське МММ» (Микола Мирошниченко), Руслан Бакулей, Сергій Кольвах.

Щиро вітаємо усіх причетних до фермерської праці з професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку, успіхів у вашій благородній справі. Нехай рясними врожаями радують вас ниви, обходять стороною природні стихії. А всі ваші плани та сподівання нехай неодмінно втіляться в життя!