У Головачі відбулося свято до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 02.06.2021 08:27

У Головачі відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Навіть погода не змогла зіпсувати чудову атмосферу та піднесений настрій, які панували на заході. Для дітей підготували вітальну концертну програму за участю вихованців Головачанського закладу культури, зокрема, брали участь старша та молодша групи колективу східного танцю «Танвіра», ансамбль ритму Hand Clap та колективи Заворсклянського будинку культури - «Нота», «Водограй», «Смайлик». На святі дітей розважали аніматори, пригощали солодкою ватою. До підготовки свята долучилися комунальні заклади сільської ради «ЦДЮТ» та «Центр РКДТСМП», які підготували для дітей цікаві майстер-класи. Щиро привітали дітей та їхніх батьків зі святом голова Терешківської територіальної громади Віталій Турпітько та староста Заворсклянського старостату Олена Клітна й разом із депутатом Терешківської сільської ради Віталіною Булавою вручили подарунки - боксерську грушу та дві пари боксерських рукавиць для тренажерної кімнати, у відкритті якої взяли участь після урочистостей. Важливо, що тренажерну кімнату в Головачанському закладі культури діти відремонтували та облаштували самі. Тож приводів порадіти та гарно провести час було в Головачі чимало!