Представники територіальних громад Полтавщини, серед яких і голова Терешківської територіальної громади Віталій Турпітько, вивчали досвід делегації з Польщі

Дата: 27.05.2021 15:34

Днями у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського стартував проєкт «Курс громадських консультацій для органів місцевого самоврядування в Полтавській області», організований неурядовою організацією Конвент Самоврядної Співпраці Польща – Україна за підтримки Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Упродовж чотирьох днів професор Щецинського університету Бартоломей Тошек та помічник директора офісу Конвент Самоврядної Співпраці Польща – Україна Томаш Ковалик ділилися своїм досвідом з представниками органів місцевого самоврядування області щодо налагодження діалогу між жителями та керівництвом територіальних громад, підготовки проєктів рішень з врахуванням громадської думки, популяризації інструменту громадських консультацій тощо. Обговорювалася також можливість пошуку міст-побратимів для територіальних громад нашої області для спілкування, обміну досвідом.