Дата: 21.05.2021 14:11

Сьогодні в Терешківській сільській раді відбулася робоча зустріч голови територіальної громади Віталія Турпітька із заступником голови Полтавської облдержадміністрації Євгеном Грековим та головою Полтавської райдержадміністрації  Дмитром Романовим. Представники обласної та районної влади поцікавилися у Віталія Турпітька, чим сьогодні живе потужна та активна Терешківська громада.

На зустрічі порушувалася низка питань, які стосуються перспектив розвитку громади, зокрема можливості залучення коштів обласного бюджету на проведення ремонтних робіт у навчальних закладах, реконструкцію очисних споруд, створення індустріального парку на території  громади та ряд інших. Завершилася зустріч об’їздом територій громади.