Пам’ять про героїв живе в наших серцях
Сьогодні в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни – найбільш кривавої та жорстокої в історії людства. Та війна забрала мільйони життів, перекреслила мільйони доль…
Сьогодні по всіх усюдах вшановують жертв тієї страшної війни: тих, хто загинув на полі бою, в полоні та концтаборах, пропав безвісти, висловлюють подяку всім, хто наближав перемогу. В урочистостях біля Меморіального комплексу Солдатської Слави, ініційованих обласною владою, взяли участь голова Терешківської територіальної громади Віталій Турпітько та його заступник Валерій Кулага – учасники бойових дій на сході України, для яких тема війни особливо близька. Продовжилося вшанування героїв у населених пунктах Терешківської громади. І хоча цьогоріч мітинги пам’яті, у зв’язку з напруженої епідемічною обстановкою, вирішили не проводити, керівництво громади відвідало всі пам’ятники та пам’ятні знаки на території громади – у Терешках, Копилах, Зінцях, Микільському, Марківці, Курилехівці, Вацях, Кашубівці, Безручках, Заворсклому та Писарівці. Чудові композиції з гілок хвойних порід дерев, виготовлені працівниками культури Терешківської громади, які поклали до пам’ятників, стали чудовою екологічною та економною альтернативою штучним вінкам.
Усі пам’ятники та пам’ятні знаки в громаді підготували до свята – впорядкували та пофарбували. У Курилехівці облаштували територію навколо пам’ятника, встановили нову огорожу. Велика подяка Володимиру Федорченку та депутату сільської ради Віталію Сиволапу, які долучилися до цієї потрібної справи й надали допомогу.