Розпочали розробку герба та логотипа громади
Нарада, на якій обговорювали створення «обличчя» громади, відбулася вчора у Віталія Турпітька, голови громади, за участі його заступників, архітектора, дизайнерів, працівників культури, депутатів.
Планується розробити герб та логотип Терешківської громади, врахувавши унікальні особливості нашого краю, його багате історичне минуле. У кожного з нас рідна громада асоціюється з чимось своїм – можливо мальовничою природою та багатствами лісів, а можливо з скіфськими поселеннями чи славетними козаками. Пропозиції мешканців громади будуть враховані при створенні символіки.