Терешківська громада

Полтавський район Полтавська область

Увага! Конкурс на посаду

Дата: 24.02.2020 09:29
Кількість переглядів: 499

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії

відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища

 

 

Згідно розпорядження сільського голови № 13/к/тм від 24.02.2020 виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста I категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

 

 1. Назва посади: Спеціаліст I категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області. Дана посада відноситься до категорії посадових осіб місцевого самоврядування, до повноважень якого віднесено питання ефективного регулювання земельних відносин та попередження порушень норм чинного земельного законодавства України на території відповідної сільської ради. Дана посада відноситься до сьомої категорії посад, яким може бути присвоєно 15, 14 і 13 ранг.
 2. Завдання та обов’язки:
  1. Бере участь у встановленні та погодженні меж земельних ділянок в натурі при оформленні документів, що посвідчують право власності або користування ними.
  2.  Готує та вносить на розгляд ради пропозиції щодо: встановлення ставки земельного податку; передачі земельних ділянок комунальної власності у власність громадян та юридичних осіб; надання та вилучення земельних ділянок у користування із земель комунальної власності відповідно до Земельного кодексу України; викуп земельних ділянок для суспільних потреб відповідних територіальних громада сіл.
  3.  За дорученням сільської ради інформує населення щодо вилучення (викупу), надання земельних ділянок.
  4.  Приймає участь у підготовці для оформлення договорів оренди землі, та здійснює їх реєстрацію в сільській раді, Виконавчому комітеті, або згідно вимог чинного законодавства України.
  5.  Подає районному відділу земельних ресурсів інформацію щодо земельних ділянок на території сільської ради/Виконавчого комітету для ведення державного земельного кадастру, в тому числі державної реєстрації земельних ділянок.
  6.  За дорученням районного відділу здійснює на території сільської ради/Виконавчого комітету облік і звітність, як державну так і відомчу, у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель та подає її в установлені терміни до районного відділу Держгеокадастру.
  7.  Бере участь у розгляді земельних спорів та вносить пропозиції відповідній раді щодо їх вирішення та порядку виконання.
  8.  За дорученням сільського голови розглядає звернення фізичних та юридичних осіб із земельних питань і готує проекти висновків згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян».
  9.  Подає районному відділу Держгеокадастру, Виконавчому комітету сільської ради інформацію про хід здійснення земельної реформи на території сільської ради.
  10. Вносить сільському голові пропозиції щодо покращення організаційних робіт, пов’язаних з регулюванням земельних відносин на території ради.
  11. Здійснює інші функції, що випливають з покладених на нього завдань у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування» та інших нормативних актів.
  12. Бере участь у роботі комісії по земельним відносинам з приймання в експлуатацію меліоративних і рекультивованих земель, захисних лісонасаджень, протиерозійних гідротехнічних споруд та інших об’єктів, що будуються на території сільської ради з метою раціонального використання та охорони земель.
  13. В межах передбаченої компетенції, здійснює ведення земельної документації в розрізі землекористувачів та власників земельних ділянок на території сільської ради.
  14. Проводить облік кількості земель за прийнятими відповідними рішеннями органу місцевого самоврядування.
  15. Здійснює підготовку проектів рішень сесії ради з питань регулювання земельних відносин.
  16. У складі відповідних комісій здійснює розгляд земельних спорів у межах населених пунктів стосовно меж земельних ділянок, які перебувають у власності або користуванні громадян, та з приводу додержання громадянами правил добросусідства. Вносить пропозиції щодо можливих варіантів вирішення земельного спору, надає методичну допомогу посадовим особам органу місцевого самоврядування в частині дотримання порядку розгляду земельного спору.
  17. Вживає заходів щодо усунення порушень норм чинного земельного законодавства України на території ради, оперативно інформує (в день виявлення) про будь-які випадки порушення земельного законодавства на території ради Виконавчий комітет, сільського голову.
  18. Бере участь в постійній комісії з земельних відносин.
  19. Веде особові рахунки платників земельного податку, видає квитанції на земельний податок.
  20.  Виконує інші доручення сільського голови, секретаря ради виконавчого комітету Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області.
 3. Кваліфікаційні вимоги до претендента: особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, за напрямком підготовки «Геодезія, картографія та землевпорядкування», спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», «Землевпорядкування», стаж роботи за відповідною професією не менше трьох років, вміє працювати за комп’ютером.
 4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі та строки їх подання:
  1. Письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  3. Дві фотокартки розміром 4х6 см;
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. Згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  6. Копія паспорта громадянина України;
  7. Копія ідентифікаційного коду;
  8. Копія трудової книжки;
  9. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  10. Декларація (кандидата на посаду) про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».
  11. Довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).

Строк подання документів по 24.03.2020, документи приймаються щоденно з понеділка по четвер з 08-00 год. до 17-00 год., у п’ятницю з 08-00 год. до 16-00 год., субота, неділя – вихідні дні. Довідки за телефоном (0532) 55-30-30.

 1. Дата, місце проведення конкурсу:
  1. Дата: 26.03.2020 о 13-00 год.;
  2. Місце: інд. 38762, Полтавський район, Полтавська область, с. Терешки, вул. Шевченка, 1-А, виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь