Увага! Конкурс на посади

Дата: 02.09.2019 21:12

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення  конкурсного відбору на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області оголошує конкурсний відбір на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

Найменування закладу: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Місце знаходження: 38762, вулиця Шевченка, будинок 7-А, с. Терешки, Полтавський район, Полтавська область.

Найменування посад педагогічних працівників закладу:

• вчитель – логопед;

• вчитель – дефектолог;

• вчитель – реабілітолог;

• практичний психолог;

• практичний психолог.

Умови оплати праці: посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру прирівнюються до посад педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Кваліфікаційні вимоги: педагогічними працівниками інклюзивно-ресурсного центру можуть бути особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи три або більше  років за фахом.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії), строк та порядок їх подання:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних (додаток1).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, може подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні термін.

Документи подаються протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення до виконавчого комітету Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області  за адресою: вулиця Шевченка, будинок 1-а, с.Терешки; тел.:+ 3806648869; E-Mail адреса:radatereshki.org@gmail.com

Останній день прийому документів – 23.09.2019 року.

Етапи проведення конкурсу

Конкурс складається з таких етапів:

- оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору в офіційних засобах масової інформації відповідної адміністративно-територіальної одиниці або на офіційному сайті засновника;

- прийняття документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;

- попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;

- проведення іспиту та визначення його результатів;

- проведення співбесіди та визначення її результатів;

- визначення переможців конкурсного відбору;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурсний відбір відбудеться  24.09.2019 року в приміщенні Терешківської сільської ради за адресою: вулиця Шевченка, будинок 1-а, с.Терешки, Полтавський район, Полтавська область.