Полтавська ОВА запрошує підприємців на онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу»

Дата: 16.10.2024 16:35

18 жовтня об 11:30 відбудеться друга зустріч у межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу». Її проведуть в онлайн-форматі. Тема: «Бронювання працівників та комунікація з ТЦК та СП».

Приєднатися до зустрічі можна за попередньою реєстрацією за посиланням: http://surl.li/pfdimm

Інформація для приєднання буде повідомлена додатково на електронну адресу.

Телефон для довідок: +38 (0532) 60 43 10 – Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОВА.

Нагадаємо, регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу» розпочала роботу на Полтавщині цього тижня. Її створили за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Онлайн-зустрічі з підприємцями й фахівцями проводитимуть щотижня.