Рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо під час перебування на відкритих територіях, у лісах та парках

Дата: 13.07.2024 08:12

На території Полтавської області з 13 по 16 липня 2024 року, за інформацією Українського гідрометеорологічного центру, переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

У зв'язку з цим рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо під час перебування на відкритих територіях, у лісах та парках.

Також надзвичайники нагадують про важливість дотримання правил безпеки під час відпочинку на водоймах. Це включає використання рятувальних засобів, уникання купання у невідомих місцях та постійний нагляд за дітьми.

За інформацією ГУ ДСНС України в Полтавській області.