У Signal розсилають шахрайські повідомлення, щоб заволодіти персональними даними

Дата: 26.07.2024 14:58

За інформацією Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у Signal розсилають шахрайські повідомлення, щоб заволодіти персональними даними.
        Користувачі месенджеру Signal отримують розсилку, замасковану під повідомлення від адміністраторів, з текстом на кшталт «ми виявили вхід до вашого облікового запису з нового пристрою» або «ваш обліковий запис може бути заблоковано: щоб уникнути блокування і для підтвердження вашої особистості – введіть код».
         Залякуючи хакерськими атаками та взломами, шахраї підбурюють передати персональні дані третім особам, зазначили журналісти з «Без брехні».
Робити так не варто в жодному разі – інформацію про себе, зокрема, й пароль варто міняти лише в особистому кабінеті.
         Інакше ваші дані можуть потрапити не просто в руки шахраїв, а в руки шахраїв з росії.
        Про це свідчить некоректне використання слів у повідомленнях, яке притаманне зловмисникам з рф. Крім цього, аналітики і фахівці неодноразово наголошували, що російські хакери збирають особисті дані українських військових і їх родичів.