"Квітуй, Полтавщино": ініціативу нашої громади підтримала Котелевська громада

Дата: 08.07.2024 16:19

Терешківська громада спільно з Департаментом культури і туризму Полтавської ОВА в межах проведення місцевої мистецької акції «Квітуй, Полтавщино» розпочала мистецький флешмоб громадами області.

Акція полягає у популяризації полтавського розпису як унікального і сакрального виду мистецтва, який несе у собі неповторність та унікальність Полтавщини.

Сьогодні відбулося відкриття нового розпису у Котелевській громаді. Полтавський розпис пропонується наносити на фасади адміністративних будівель, закладів культури та освіти.