Налагоджуємо співпрацю з громадою міста Яремче

Дата: 05.07.2024 13:12

Зараз делегація нашої громади  перебуває з робочим візитом у чудовому місті Яремче Івано-Франківської області, з громадою якого був підписаний Меморандум про співпрацю.

Завдяки Програмі підтримки обдарованої молоді, яка діє в нашій громаді, побувати на Прикарпатті змогли 25 дітей, серед  яких відмінники, вихованці гуртків КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Терешківської сільської ради, котрі посідають призові місця на конкурсах та фестивалях різних рівнів.

Дякуємо нашим новим друзям з міста Яремче за теплий прийом та змістовну програму, які вони підготували для наших діток, -  захоплюючі екскурсії, цікаві майстер-класи, корисні зустрічі. Наша громада  теж підготувалася й привезла до Яремче невеличку концертну програму, лазертаг та інші цікавинки. Такі поїздки, без сумнівів, залишаються у спогадах дітей на все життя. Дуже сподіваємось, що зовсім скоро безпекова ситуація в нашому регіоні дозволить і нам зустріти в Терешках гостей з міста Яремче, щоб ознайомити їх з нашою громадою.

Детальну інформацію  про поїздку очікуйте незабаром на сайті та сторінках громади в соцмережах.