Не нехтуйте елементарними правилами безпечного перебування на воді!

Дата: 20.06.2024 11:26

На жаль, з початку року вже зафіксовані нещасні випадки на водних об’єктах. Зокрема, на території Полтавського району, станом на 19 червня, вже сталося 12 нещасних випадків на воді, на яких було врятовано 4 особи та загинуло 10 осіб, з яких 1 дитина.

Пам’ятайте, навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним і обов’язково дотримуватись правил поведінки на воді.

Зокрема, не запливайте самі далеко від берега, не вживайте алкоголь та постійно слідкуйте за дітьми. Обирайте для відпочинку лише обладнані, перевірені до початку купального сезону пляжі, де чергують рятувальники!

Дотримання цих правил та особистої безпеки допоможе уникнути вам багатьох неприємних ситуацій!

За інформацією Полтавського РУ ГУ ДСНС України в Полтавській області.