У Терешківському ліцеї відбулася робоча нарада за участю представників групи технічної підтримки проєкту ПРООН

Дата: 01.05.2024 10:30

Представники групи технічної підтримки Проєкту ПРООН  «Технічна допомога кінцевим бенефіціарам Надзвичайної кредитної програми для відновлення України та Програми з відновлення України» - Дмитро Орлов, Володимир Мироненко та Іван Сікора – здійснили черговий візит у нашу громаду та поспілкувалася  з начальником Відділу освіти Терешківської сільської ради Ігорем Погорілим,  учасниками робочої групи, з впровадження субпроєктів, представниками підрядників.

Серед питань, котрі обговорювали на зустрічі, - важливість відповідності всіх виконуваних робіт проєктній документації, запобігання проявам корупції та ризиків співпраці з компаніями зі санкційних списків під час впровадження проєкту.

Учасники наради ознайомилися з ходом виконання будівельних робіт на об‘єкті та обговорили робочі моменти.

У рамках проєкту заплановано здійснити термомодернізацію будівлі Терешківського ліцею з облаштуванням вентильованого фасаду, побудувати шатровий дах, виконати заміну вікон та дверей.

Проєкт реалізується в межах Програми з відновлення України.

Пропозиції та скарги щодо реалізації субпроєктів ПВУ приймаються

шляхом заповнення онлайн-форми  https://forms.gle/2j865WkB7bRM4d619

Детальні інформація про проєкт: https://tereshkivska-gromada.gov.ua/vprovadzhennya-subproektiv-programi-z-vidnovlennya-ukraini-evropejskogo-investicijnogo-banku-16-16-28-31-01-2024/ .