Дата: 20.07.2023 16:28

Розпочинається процес обговорення проєкту Стратегії розвитку Терешківської сільської територіальної громади Полтавського району Полтавської області до 2027 року

Запрошуємо всіх долучитися до обговорення!

Враховуючи обмеження щодо проведення масових зібрань, передбачених Законом України «Про правовий режим воєнного стану», просимо Вас до 9 серпня 2023 року в письмовому вигляді або на електронну адресу: [email protected] надсилати свої зауваження чи пропозиції з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону та зазначення Вашої думки щодо проєкту Стратегії розвитку громади.

У подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою з розробки Стратегії розвитку громади у єдиний документ, та передані на розгляд сесії сільської ради для затвердження.

Ваша думка важлива для нас!

Текст документу для ознайомлення:

Стратегія розвитку Терешківської сільської територіальної громади Полтавського району Полтавської області (проєкт)