У Терешківському ліцеї відбувся семінар-практикум, присвячений питанням організації дистанційного навчання під час війни

Дата: 02.05.2023 16:17

Сьогодні фахівці Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області провели в Терешківському ліцеї для управлінських команд закладів освіти нашої громади корисний семінар-практикум, присвячений питанням організації дистанційного навчання під час війни.

Учасники засідання ознайомилися з результатами моніторингу, здійсненого Управлінням, щодо якості дистанційного навчання в освітніх закладах різних громад Полтавщини, обговорили особливості використання різних методів та форм роботи в режимі онлайн. Фахівці Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області також поінформували керівництво шкіл про проведення самооцінювання за допомогою інформаційно-аналітичної системи EaluEd та механізми розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти.