СГ «Говтва» повідомляє про здійснення хімічного захисту кукурудзи та соняшника на полях у с.Писарівка з 1 по 31 травня 2023 року

Дата: 01.05.2023 16:18

До уваги пасічників, власників суміжних угідь та об’єктів СТОВ «Говтва»!

СГ «Говтва» повідомляє про здійснення з 1 по 31 травня 2023 року хімічного захисту кукурудзи, соняшника на сільськогосподарських площах, які перебувають в обробітку господарства на території  Терешківської  територіальної громади (с.Писарівка).

Препарати, які використовуватимуться при обробітку, - Харнес, Таск  Екстра, Пріма, Ніка Плюс  - мають 3 ступінь токсичності та строк дії 14 днів.

Препарати застосовуватимуться методом наземного обприскування самохідним штанговим обприскувачем.