За час окупації Херсонщини, ФССУ виплатив 100 мільйонів грн лікарняних, декретних і страхових виплат мешканцям області

Дата: 16.11.2022 12:30

Упродовж усього періоду, доки Херсон очікував звільнення від окупантів, мешканці області продовжували отримувати лікарняні та декретні допомоги від Фонду соціального страхування України. Навіть в періоди активних бойових дій вчасно та в повному обсязі фінансувались щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві.

Попри чисельні складнощі фінансування, потребу ручного опрацювання кожної заяви та особистої комунікації з кожним роботодавцем, аби впевнитись, що отримані кошти будуть виплачені застрахованим українцям, ФССУ продовжував здійснювати всі види виплат для працівників Херсонщини.

Зокрема, з початку повномасштабного вторгнення і по сьогоднішній день Фонд перерахував для мешканців області:

● 25,9 мільйона гривень лікарняних;

● 8,8 мільйона гривень допомог по вагітності та пологах;

● 60,6 мільйона гривень щомісячних страхових виплат – в умовах окупації було проведено перерахунок їх розміру та збільшено його на 14%, починаючи з березня.

Вітаємо вдома та дякуємо ЗСУ!

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України.