Щодо участі в Програмі «Підтримки ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна»

Дата: 12.08.2022 14:15

Запрошуємо взяти участь у Програмі USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, з метою одержання субгрантів для реалізації  «Підтримки ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна».

Можливість одержати субгранти надається українським неурядовим організаціям, бізнес-об’єднанням, сільськогосподарським кооперативам та суб’єктам господарювання.

Мета субгрантової програми - підтримка стратегічних напрямків аграрного виробництва зернових та технічних культур через забезпечення ММСП додатковими потужностями та послугами з доробки, сушіння та зберігання зерна для подовження терміну реалізації вирощеної продукції та збереження сталості аграрного бізнесу, тим самим забезпечуючи національну продовольчу безпеку в умовах війни.

Дедлайн подачі заявок – не пізніше 18.00 год. 5 вересня 2022 року.