Дата: 29.07.2022 15:56

До уваги мешканців нашої громади, які надали прихисток внутрішньо переміщеним особам і писали заяву на компенсацію витрат за тимчасове розміщення переселенців

Здійснено виплату компенсації за квітень власникам житла,  які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб та подавали заяву й відповідну документацію  для  компенсації витрат на комунальні послуги. В описі до платежу вказано, що зарахування коштів надійшло від Виконкому Терешківської сільської ради, оскільки компенсація виплачується сільською радою з державної субвенції, яка за квітень надійшла в сумі близько 67 тисяч гривень . На початку серпня планується перерахування коштів за травень.

Власникам житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб, запроваджено гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 грн. на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги.