Сьогодні наша громада попрощалася із захисником України В’ячеславом Валерійовичем Богданчиком з села Писарівка

Дата: 10.06.2022 16:00

Знову горе прийшло до нашої громади. Сьогодні ми попрощалися з Героєм, захисником України, - В’ячеславом Валерійовичем Богданчиком з села Писарівка. Живим коридором зустрічали земляки В’ячеслава, який повернувся додому навіки … Схиляємо голови перед Героєм, який ціною власного життя відстоював майбутнє України.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Низький уклін родині. Сумуємо разом з вами.

Герої не вмирають! Пам’ять про них навіки залишиться у наших серцях…