Повідомлення підприємства ФОП «Таран» про застосування гербіцидів

Дата: 04.05.2022 10:43

Голові Терешківської територіальної громади

Турпітьку Віталію Петровичу

Повідомляю, що підприємством ФОП «Таран» буде застосовано гербіцид Альфа-Стар на полях пшениці. На полях кукурудзи та соняшника – гербіцид Грунтовий. Обробка здійснюватиметься у с.Ваці загальною площею 950 га.

Відповідальна особа за обробку: Сергій Олександрович Таран,

контактний телефон:  066 212 75 93.

Обробка буде здійснюватись з 4 травня по 10 травня у вечірній період – з 18.00 до 22.00, у ранковий – з 6.00 до 10.00. При температурі повітря від +5 ? до +25 ? та швидкості вітру не більше 4 м/с.

Препарати: Проксаніл, Піонер, Салют, Альфа-Стар, Тезан, Пав Глайдер.

Спосіб застосування засобів захисту рослин: наземне обприскування.

На території оброблених ділянок дозволяється:

-виходити не раніше 7-ї доби після внесення;

-здійснювати ручні роботи на суміжних ділянках не раніше 4-х діб після внесення;

-випасати худобу та птицю, а також проводити сінокіс не раніше 15-ти діб після внесення.

Термін ізоляції  бджіл – згідно з вказаними термінами.

Директор з виробництва – С.О.Таран.