Повідомлення про ознайомлення споживачів із формами індивідуальних договорів (договорів публічної оферти): інформує КП "ЖЕО" Терешківської сільської ради

Дата: 28.04.2022 13:28

На виконання Закону України від 06.11.2017 року №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», Закону України від 22.06.2017 року №2119-VIII «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року №690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами», Закону України від 03.12.2020 року №1060-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація» Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області з метою врегулювання договірних відносин зі споживачами пропонує всім  абонентам ознайомитися з умовами Публічного договору:

Публічний договір про надання населенню послуг з централізованого водопостачання і водовідведення

Такий договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту типового договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги (ст.13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»).

Також Ви можете ознайомитись з договором на сайті Терешківської громади: http://tereshkivska.gromada.org.ua/news/1651140886/

Свої повідомлення або заперечення Ви можете надсилати на адресу електронної пошти: [email protected] до 28 травня 2022 року.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!