Звернення голови громади Віталія Турпітька 13.04.2022

Дата: 13.04.2022 17:09

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна, контрольована.

-Складною залишається ситуація з вимушеними переселенцями. На сьогодні наша громада прийняла вже понад 1150 осіб,  офіційно зареєстрованих. Працівники відділу соціального захисту цілодобово вносять в реєстр необхідні дані для  виготовлення довідок ВПО, але швидко не встигають зареєструвати всіх, хто подав документи. По можливості намагаємось видавати гуманітарну допомогу тим, хто найбільше її потребує.

-Рекомендую долучитися усіх до висаджування на своїх присадибних ділянках овочевих культур. Фахівці прогнозують дефіцит овочів в Україні в зв’язку з воєнними діями.

Єднаймося! Разом ми – Україна!