Звернення голови громади Віталія Турпітька 07.04.2022

Дата: 07.04.2022 16:49

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

• Сьогодні доведеться розпочати з сумної новини. У війні з російськими окупантами загинув мешканець нашої громади з с.Ваці Сергій Шишацький, боєць 92-ї окремої механізованої бригади. Від імені нашої громади висловлюю щирі співчуття родині загиблого Героя.

• Ситуація з вимушеними переселенцями в громаді ускладнюється, їхня кількість постійно збільшується. Вчергове звертаюся до вас з проханням по можливості надати прихисток людям із територій, де ведуться активні бойові дії.  Відділ соціального захисту перейшов на цілодобовий режим роботи у зв’язку з тим, що реєстри внутрішньо переміщених осіб працюють вкрай погано, а заяв, які необхідно опрацювати,значна  кількість.

Телефон гарячої лінії з питань внутрішньо переміщених осіб: 099 256 63 02.

Єднаймося! Разом ми – Україна!