КП "Благо": на часі - прибирання кладовищ на території громади

Дата: 29.03.2022 14:29

Непростий час сьогодні для кожного з нас. Але, попри все, життя триває, активно вступає в свої права весна, а значить час наводити лад у наших населених пунктах. Працівники КП «Благо», окрім поточної роботи та діяльності, спрямованої на оборону громади, уже розпочали прибирання на кладовищах у населених пунктах. Поприбирали та вивезли сміття з кладовищ у Терешках, Копилах, Зінцях, Минівці. Надалі підприємство продовжуватиме працювати за своїм планом, щоб до Великодня навести лад на всіх цвинтарях громади. Кожен має займатися свою справою. Тільки так, усі разом, будемо наближати нашу перемогу.