Звернення голови громади Віталія Турпітька 21.03.2022

Дата: 21.03.2022 16:39

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

-Ситуація в громаді задовільна та стабільна.

-Щиро вітаю всіх представників житлово-комунальної сфери з професійним святом. І в мирний, і в воєнний час вони забезпечують наше комфортне життя – вивозять сміття, займаються ремонтами водопроводів та каналізаційних систем, слідкують за порядком у наших населених пунктах. Дякуємо за вашу потрібну працю.

-Кількість переселенців у нашій громаді збільшується й надалі. Намагаємося забезпечити гуманітарною допомогою усіх, відповідно до потреб. Змінили час видачі допомоги: з 9.00 до 12.00 - Терешківський ліцей, центральний вхід (заходити з боку футбольного поля, за дитячим садочком).

-Зараз тривають навчання наших військових. Коли ви чуєте відлуння вибухів та пострілів – це активно тренується наша територіальна оборона на полігонах Полтавської області. Ніяких бойових дій на території Полтавщини станом на сьогодні немає.

-Дякую усім, хто долучається до наближення перемоги –виготовляє маскувальні сітки, надає прихисток вимушеним переселенцям й допомагає чим може.

Дякую усім! Єднаймося! Разом ми – сила! Слава нації!