Звернення голови громади Віталія Турпітька 16.03.2022

Дата: 16.03.2022 14:48

Добрий день, шановні мешканці Терешківської територіальної громади!

• Триває 21 день збройної агресії російських окупантів. За цей час випадків мародерства на території громади не допущено. Ситуація задовільна.
  • Продовжуємо формування добровольчого підрозділу на території нашої громади. Зараз триває процедура оформлення підрозділу. Щоб стати членом нашого добровольчого формування, необхідно укласти з командиром підрозділу, тобто зі мною, відповідний контракт на 3 роки. Але перебування в цьому підрозділі не звільняє ні від військової служби, ні від роботи. Це винятково добровільне формування, яке  потрібне для підтримання правопорядку та території нашої громади. Телефони для довідок: 050 517 37 44;  098 041 35 11.
  • Кількість вимушених переселенців в нашій громаді збільшується. Намагаємося надавати людям гуманітарну допомогу та вирішувати проблеми, які виникають.
  • В освітніх закладах громади триває навчальний процес з використанням технологій дистанційного навчання.
  • Пасажирський транспорт курсує, можливі перебої в графіку.

Обєднуймось, разом ми – Україна!