Дата: 15.03.2022 16:31

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості запрошує до співпраці підприємства, організації та фізичних осіб-підприємців, які мають потребу в працівниках.

На сьогодні у місті Полтаві та Полтавському районі проживає велика кількість внутрішньо-переміщених осіб, які приїхали з інших областей, де відбуваються бойові дії. Ці люди потребують нашої з вами підтримки і в першу чергу роботи, тому зараз є актуальними всі види вакансій і робіт, в тому числі роботи тимчасового характеру та за цивільно-правовими договорами.

Інформацію про потребу в працівниках можна надавати за телефонами:

(0532) 571951, 050-8565065, 050-8163418, 068-780-67-37,

а також на електронну адресу: [email protected]