Наша громада підтримала звернення президента України Володимира Зеленського до НАТО про закриття неба над країною

Дата: 07.03.2022 16:20

Вже котрий день Україна благає закрити небо над країною. Президент України Володимир Зеленський звернувся з проханням до парламентів та президентів країн-членів НАТО, генерального секретаря НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО закрити небо над Україною. Ціна зволікання НАТО  із закриттям неба над Україною дуже висока – тисячі загиблих та поранених мирних мешканців, серед яких – чимало дітей, зруйнована інфраструктура наших міст та сіл.

Наша громада дружно підтримала звернення Володимира Зеленського. У суботу звернення підписав депутатський корпус нашої сільської ради, а впродовж вчорашнього дня – понад 2 тисячі мешканців нашої громади. Щиро дякуємо за активну підтримку та щиро сподіваємось на позитивний результат. Борімося разом! В єдності – наша сила!