Комп'ютерна техніка для потреб поліцейської станції громади

Дата: 01.11.2021 14:25

Для потреб поліцейської станції, яка розпочала роботу наприкінці вересня в приміщенні колишньої Микільської сільської ради, керівництво громади на чолі з Віталієм Турпітьком передало нову офісну  техніку – комп’ютер та БФП, який включає в себе можливості кількох пристроїв.

Зараз у громаді працює поліцейський офіцер громади старший лейтенант поліції Максим Валерійович Воробйов. З часом планується залучили до роботи на території громади ще одного поліцейського офіцера громади.