Привітали працівників дошкілля громади

Дата: 27.09.2021 16:55

Сьогодні працівників дошкілля з професійним святом привітали голова нашої громади Віталій Турпітько та начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради Ігор Погорілий, відвідавши  кожен заклад дошкільної освіти громади  – «Барвінок» (Терешки), «Ялинку» (Копили) та «Волошку» (Заворскло). З найкращими побажаннями міцного здоров’я, творчого натхнення, успіхів у роботі та добробуту в родині представники влади звернулися до тих, хто щодня піклується про малечу, дарує дітям тепло своїх сердець , забезпечує умови для гармонійного розвитку дітей та вручили кращим з кращих грамоти Відділу освіти Терешківської сільської ради. А до свята всі працівники дошкілля громади отримають подарунок  - грошову премію у розмірі посадового окладу.