Для першокласників громади отримали нові парти

Дата: 20.09.2021 16:13

Терешківський ліцей та обидві його філії – Вацівська та Кашубівська -  отримали новенькі парти для першокласників Нової української школи.  Парти дуже зручні для дітей, є можливість регулювати висоту для різних ростових груп школярів. Першачки вже випробовують нові меблі. Сьогодні у них в гостях побував начальник Відділу освіти Терешківської сільської ради Ігор Погорілий. Він вручив ліцею дидактичні  матеріали з української мови, математики, англійської мови для НУШ, які необхідні для проведення змістовних та цікавих уроків.